Skip to main content

Omaľovánky

Jeseň sa u nás doma nesie v znamení gaštanov, opekačiek, tvorenia, kreslenia, maľovania a vyfarbovania. Preto som nakreslila Mikelenónovi zopár obrázkov na vyfarbovanie.

Rozhodli sme sa, že sa s vami o ne podelíme takže si ich môžete stiahnuť a vytlačiť TU

Nečakajte žiadne extra umenie a ak máte možnosti tlače, zadajte pokojne tlač ako náhľad, úplne to stačí. Obrázky sú vo veľkosti A4, šikovnejší si ich môžu prípadne zmenšiť na A5 fotmát. Užite si jeseň. My si ju užívame, ako sa nám len dá.

Mikelenón a mama.


Comments

Popular posts from this blog

How to crochet - Cord holder headphones organizer - háčkovanie

Easy way to organize your headphones or charger - cord holder - DIY project. What we need: - soft yarn - a hook - a pair of scissors - blutn sewing needle - big button

How to crochet - Pojmy a skratky - háčkovanie

Milovníci a milovníčky háčkovania, vitajte :) väčšinou robím návody v angličtine s anglickými skratkami a textami, pre skúsenejšieho "háčkera" to nie je žiadna tragédia, ale začiatočníci, ktorí ešte háčkovaciu terminológiu nemajú v krvi, môžu mať s anglickým návodom trošku problém. Preto vám prinášam pojmy a skratky, ktoré bežne používam vo svojich návodoch a k nim krátke vysvetlivky. Verím, že tento článok bude pre vás osožný, pokojne ho zdieľajte a majte krásny deň. yw

How to crochet - Patience dolls clothes - háčkovanie

Tonner dolls - Wilde imagination - Ptience dolls   - this is my new obbsesion. I found this doll in Facebook group about crochet and fell in love with her at first sight. Patience doll Dotty from Wilde Imagination. Perfect. But, all of them were SOLD OUT.