Skip to main content

How to create - Rubber stamp - another way

Pečiatky sú super cool, keď si ich vyrobíte sami. Môžete ich použiť pri výrobe narodeninových prianí, či kariet k skorému uzdraveniu. Môžete opečiatkovať obyčajný papier obrázkami alebo textami a zabaliť doňho darček. Pečiatky môžete použiť aj na "čierne" a "červené" bodíky za domáce práce vašich detí. Nájdite si svoj vlastný spôsob, ako používať pečiatky. Teraz si môžete pozrieť jednoduchý foto návod. 

Stamps are super cool when you have your own design. You can use it when you create Birthday card or "Get well soon" card, when you want to wrap a gift to an original paper with your own pictures or texts. Stamps can be used to assess children for home works. Find your own way to use rubber stamps. Now you can see another easy photo tutorial.


Comments

Popular posts from this blog

How to crochet - Cord holder headphones organizer - háčkovanie

Easy way to organize your headphones or charger - cord holder - DIY project. What we need: - soft yarn - a hook - a pair of scissors - blutn sewing needle - big button

How to crochet - Pojmy a skratky - háčkovanie

Milovníci a milovníčky háčkovania, vitajte :) väčšinou robím návody v angličtine s anglickými skratkami a textami, pre skúsenejšieho "háčkera" to nie je žiadna tragédia, ale začiatočníci, ktorí ešte háčkovaciu terminológiu nemajú v krvi, môžu mať s anglickým návodom trošku problém. Preto vám prinášam pojmy a skratky, ktoré bežne používam vo svojich návodoch a k nim krátke vysvetlivky. Verím, že tento článok bude pre vás osožný, pokojne ho zdieľajte a majte krásny deň. yw

How to crochet - Patience dolls clothes - háčkovanie

Tonner dolls - Wilde imagination - Ptience dolls   - this is my new obbsesion. I found this doll in Facebook group about crochet and fell in love with her at first sight. Patience doll Dotty from Wilde Imagination. Perfect. But, all of them were SOLD OUT.